Salon Depilacji Laserowej VIVIEAN

Koszmar odrastającego owłosienia wciąż spędza Ci sen z powiek? Poszukujesz metody, dzięki której na zawsze pozbędziesz się niechcianych włosków? Jest na to bardzo prosty sposób… Rozwiązaniem Twoich problemów zajmie się Salon Depilacji Laserowej „Viviean”.

Viviean to gwarancja najwyższej skuteczności. Za sukcesem efektywnych zabiegów stoi najnowocześniejszy laser Light Sheer, który zapewnia trwałą i bezpieczną depilację. Salon przyciąga profesjonalizmem, miłą atmosferą oraz bogatą ofertą.

Dla Viviean zadowolenie klienta jest absolutnym priorytetem, dlatego oferuje szereg atrakcyjnych promocji. Jeśli polecisz salon znajomemu, to oboje możecie liczyć nawet na 20% rabat. Natomiast, jeżeli jesteś studentem, cena każdego wybranego przez Ciebie zabiegu będzie niższa aż o 15%! Salon proponuje również bardzo korzystne promocje dnia. Ponadto możesz sprawić komuś prezent i wykupić bon podarunkowy. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej www.viviean.pl.

Dzięki Viviean za rozsądną cenę pozbędziesz się włosków z każdej części ciała!

Przyjdź i sprawdź!

Realizacja marzeń jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Kontakt:

Salon Depilacji Laserowej „VIVIEAN” zaprasza!

al. Tadeusza Kościuszki 101

90-441 Łódź

Nr tel.: 534 535 535

www.viviean.pl

3 komentarze

  1. Byłam bardzo zaskoczona z usług tego salonu. Widać, że dbają o klienta i że bardzo zależy im na zapewnieniu komfortu klienteli. Ja byłam bardzo szczęśliwa, że zdecydowałam się skorzystać z usług Viviean. No i mają świetne promocje! Do wyboru do koloru jeśli chodzi o zniżki.

  2. W salonie poddalem sie depilacji klatki piersiowej. Jestem zadowolony z efektow. strzaly laserem sprawialy male uklucie, ale naprawde bylo warto. Poza tym urocza pani kosmetczyka, która przeprowadzala zabieg zadbala abym czul sie komfortowo. Polecam.

Dodaj komentarz