Odsysanie tłuszczu ze wzgórka Wenery

Odsysanie tłuszczu ze wzgórka Wenery

Ćwiczenia, stosowanie diety i wszelkie inne przedsięwzięcia, które mają nam pomóc w odzyskaniu dobrej formy, po tym, jak już niestety przybyło nam tu i ówdzie, działają prawie na wszystkie części ciała. Prawie, gdyż są miejsca które bardzo ciężko „wyrobić”. Do takich miejsc należy wzgórek łonowy lub inaczej wzgórek Wenery. Odsysanie tłuszczu ze wzgórka Wenery jest możliwe za pomocą lasera.

Wzgórek łonowy u kobiet to wyniosłość składająca się z tkanki tłuszczowej. Mieści się nad spojeniem łonowym, a jego dolny wierzchołek łączy się z wargami sromowymi większymi. W okresie dojrzewania pokrywa się włosami łonowymi. Często po liposukcji brzucha bądź też szybkiej utracie wagi, jest to jedno z niewielu miejsc, gdzie znajdują się jeszcze tłuszcz. Mimo, że miejsce to należy do sfery intymnej i na co dzień nie ogląda światła dziennego, wiele pań marzących o tym by wyglądać seksownie w sypialni, stara się pozbyć tłuszczu właśnie z tej części cała. Na szczęście teraz, można pozbyć się tłuszczu z tego miejsca w dużo łatwiejszy sposób, mianowicie przy użyciu lasera, można dokonać laserowej liposukcji wzgórka łonowego.

Przebieg zabiegu

Pod skórę wprowadza się dren w okolicy pachwin – aby ukryć ewentualne blizny. Przez ów dren przeprowadza się promień lasera, który trafia bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Tłuszcz ulega rozpuszczeniu zamieniając się w substancję o emulsyjnej konsystencji, co ułatwia przeprowadzenie procesu odprowadzenia tłuszczu. Światło lasera jest o tyle bezpieczne, że bez trudu odnajduje komórki tłuszczu nie uszkadzając przy tym innych tkanek.

Jest to dosyć prosty a dodatkowo skuteczny proces odtłuszczania, szczególnie w przypadku właśnie tej partii ciała.

Dodaj komentarz