Odmładzanie dłoni, szyi i dekoltu

Odmładzanie dłoni, szyi i dekoltu

Nikt nie jest w stanie zatrzymać  procesu starzenia, ale prawie każdy z nas chętnie ukryłby jego oznaki. Laser Pixel służy metodą, która pozwala na odmładzanie dłoni skóry szyi i dekoltu – dzięki rozwojowi technologii możemy wcielić się w rolę Benjamina Buttona i stać się młodszymi od zaraz.

Laser służy do wykonania dermabrazji pixelowej. Jest bardzo precyzyjny, skuteczny i nie narusza zdrowej tkanki, przez co może być stosowany na obszarach delikatnej skóry. Zabieg można przeprowadzić w krótkim czasie, dzięki czemu zwiększa się komfort odczuwany przez pacjenta. Laser Pixel łagodnie i delikatnie poprawia teksturę i barwę skóry, wygładza ją i usuwa przebarwienia.

Światło lasera stymuluje tkanki skóry do podjęcia procesów regeneracyjnych, powodując powstawanie nowych komórek. Zabieg nie niszczy zdrowej skóry, tylko usuwa stary, martwy naskórek i pobudza procesy odnawiania skóry, stymulując produkcję kolagenu. Po takim zabiegu skóra staje się jędrniejsza, bardziej napięta i pełna blasku. Jednakże aby osiągnąć zamierzone efekty, zabieg należy powtórzyć od 2 do 4 razy w miesięcznych odstępach.

Odmładzanie dłoni, szyi i dekoltu – przebieg zabiegu

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, więc jest całkowicie bezbolesny, zatem pacjent nie musi się niepotrzebnie stresować. Mimo, że efekty nie dorównują klasycznej operacji plastyczniej, można je śmiało nazwać spektakularnymi. Również sam proces gojenia nie pozostawia wiele do życzenia – przebiega stosunkowo szybko i nie uniemożliwia powrotu do codziennych spraw. Bezpośrednio po zabiegu możliwe jest odczuwanie mrowienia i wzmożona potliwość w miejscach, które zostały poddane dermabrazji. Skóra zacznie się złuszczać, ale nie należy się tym martwić, ponieważ jest to naturalny proces odnowy skóry, który został przyspieszony za pomocą zabiegu laserowego. Wygląd skóry poprawia się stopniowo przez kolejne kilka tygodni od wykonania zabiegu.

Zabieg jest dużo bardziej komfortowy niż konwencjonalna dermabrazja laserowa, którą można wykonywać jedynie na twarzy. Pixelowa dermabrazja jest odbierana przez zdecydowaną większość pacjentów jako przyjemna terapia.

Kto może poddać się terapii?

W przeciwieństwie do laserowej dermabrazji, pixelowa jest dużo delikatniejsza. Trwa o wiele krócej i zapewnia pacjentowi większy komfort. Rekonwalescencja jest relatywnie krótsza i mniej bolesna, zatem przez wielu ludzi jest odbierana jako bardziej atrakcyjna metoda odmładzania skóry.W tym przypadku nie ma żadnych zastrzeżeń co do karnacji, dermabrazji pixelowej bez obaw może poddać się osoba o ciemnym kolorze skóry. Zabieg nie niszczy zdrowej skóry. Może on być przeprowadzany na delikatnych obszarach, takich jak twarz, szyja, dekolt i dłonie. Zabiegowi może się poddać właściwie każdy, jeżeli tylko lekarz nie stwierdzi żadnych przeciwwskazań.

Zalety pixelowej dermabrazji:

  • poprawa gładkości i jędrności skóry;
  • bezpieczny, efektywny i komfortowy zabieg dla delikatnej skóry twarzy, szyi, dekoltu i rąk;
  • bez okresu rekonwalescencji;
  • długotrwałe efekty.

Dodaj komentarz