LightSheer Duet

LightSheer Duet

LightSheer Duet to nowy standard w depilacji ustanowiony przez firmę Lumenis, twórcę poprzedniej wersji lasera LightSheer.

Urządzenie zostało wyposażone w dwie głowice, które emitują różne typy światła. Pierwsza końcówka o wymiarach 9 x 9mm służy do chłodzenia skóry i zapobiegania oparzeniom, nawet przy bardzo wysokich mocach urządzenia. Pozwala to na zmniejszenie liczby zabiegów oraz zapewnia skuteczność lasera.

Druga głowica ma znacznie powiększone okienko zabiegowe (22 x 35mm) oraz zamontowany system zasysania pod ciśnieniem, co sprawia, że zabieg trwa krócej, jest bezpieczniejszy i prawie bezbolesny. Dzięki temu laser LightSheer Duet jest bardziej przyjazny dla użytkownika. Większa powierzchnia wiązki sprawia, że światło lasera wnika głębiej w skórę, dzięki czemu można nim skuteczniej depilować przy niższych mocach. Liczba impulsów potrzebnych do depilacji jest 10-krotnie niższa w porównaniu z zabiegiem klasycznym, co dramatycznie skraca czas zabiegu. I tak np. depilacja nóg zajmuje zaledwie 15 minut, a nie jak poprzednio 2-3 godziny.

Light Sheer Duet 2

Kolejnym ułatwieniem jest fakt, że laserem LightSheer Duet można depilować również osoby z ciemną karnacją, wrażliwą skórą czy z tendencją do pękających naczynek. Światło lasera jest tak dobrane, że nie stanowi już zagrożenia dla osób ze skórą, która wymaga łagodniejszego traktowania.

Według producenta LightSheer Duet to gwarancja najwyższej skuteczności oraz najkrótszego czasu trwania zabiegu.  To idealna alternatywa dla osób szukających szybkich, trwałych i bezbolesnych metod depilacji, pragnących spełnić marzenie o gładkiej skórze.

Dodaj komentarz