Laserowe przedłużanie włosów

Laserowe przedłużanie włosów – kto przypuszczałby, że ten zabieg estetyczny można wykonać za pomocą lasera? A jednak jest to możliwe. Coraz więcej osób (głównie kobiet) poddaje się temu zabiegowi.

Laserowe przedłużanie włosów:

Łączenia w przedłużaniu włosów nazywa się „nanołączeniami” i są one niewidoczne oraz bardzo trwałe. Większość kobiet, które poddawały się różnym metodom przedłużania włosów uważa, że jest to zdecydowanie najlepszy sposób. Dzięki metodzie laserowej nowa fryzura odporna  jest na wszelkiego rodzaju farby, odżywki i znaczną część kosmetyków takich jak środki rozjaśniające itp; Urządzenie laserowe powoduje, że nanołączenia są nawet czterokrotnie silniejsze niż łączenia keratynowe. Dzięki temu włosy są odporniejsze i nie niszczą się zbyt szybko. Dodatkowo są one odporne na działanie wysokiej temperatury ( w przeprowadzonym doświadczeniu poddane one zostały – z korzystnym rezultatem – temperaturze 90°C.)

Po wykonaniu tego zabiegu laserowego włosy poniżej i powyżej są grubsze niż samo łączenie. Dzięki temu wyglądają one estetycznie i naturalnie oraz możemy łatwiej je zaczesać. Poprawnie wykonany laserowy zabieg gwarantuje nam okres ok. 4 miesięcy bez potrzeby podciągania włosów. Jest to znaczący fakt dla osób, którym szybko odrastają włosy i dla osób, które nie mogą często odwiedzać stylisty. Dodatkową zaletą jest możliwość ściągania łączeń wykonanych laserem za pomocą specjalnego removera.

Niestety przedłużanie włosów laserem jest dosyć drogim zabiegiem. Spowodowane jest to wieloma czynnikami. Można wymienić choćby drogi, specjalistyczny sprzęt, małą ilość salonów oferujących taką usługę i długi czas trwania zabiegu. Istnieje także niewiele miejsc, w których możemy poprawić czy ściągnąć włosy. Jednak mimo tych niedogodności ta metoda przedłużania włosów jest prawdopodobnie najlepszą spośród wszystkich możliwych.

Laserowe przedłużanie włosów
Laserowe przedłużanie włosów

Długie, lśniące włosy są niewątpliwie wielkim atutem kobiety. W zdecydowanej większości mężczyźni preferują właśnie kobiety z taką fryzurą. Włosy rosną ok. 1 cm na miesiąc – zależne jest to także od wielu czynników. Jeśli pragniemy szybko stać się posiadaczami dłuższych lub gęściejszych włosów to laserowe przedłużanie włosów jest idealnym sposobem.

Dodaj komentarz