Laserowe powiększanie punktu G

Laserowe powiększanie punktu G

Badacze do dziś spekulują na temat najpopularniejszego punktu, umiejscowionego w najbardziej intymnym miejscu każdej kobiety.
Pojawia się wiele opinii, które wskazują na występowanie punktu G tylko u pewnej garstki kobiet. Gdyby taki stan rzeczy utrzymywał się nadal, nie byłoby metody laserowego powiększania punktu G, z którego korzysta coraz więcej kobiet. Punkt G to po prostu wrażliwe i bardzo unerwione miejsce, znajdujące się w waginie. Obecnie wiadomo już, że wielkość i lokalizacja punktu G jest różna u różnych kobiet. Jednak z reguły powinien on znajdować się na przedniej ścianie pochwy, za kością łonową. Laserowe powiększanie punktu G jest mało inwazyjne i nie powoduje eskalacji problemu bliznowacenia.
Co powoduje, że kobiety chętnie poddają się tego rodzaju zabiegowi? Jak wygląda przebieg leczenia?

Decyzją, która ma znaczący wpływ na laserowe powiększanie punktu G, jest zwiększenie doznań seksualnych. Do dnia dzisiejszego wykorzystuje się klasyczną metodę powiększania punktu G, w której stosuje się rekombinowany kolagen. Zabieg ten wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Ostrzykuje się okolice punkt G tą specjalną substancją, powodując jego szczególne uwydatnienie. W dobie nowych, dostępnych technologii, zabieg ten wykonuje się niekiedy w warunkach ambulatoryjnych, gdzie przy pomocy lasera uwydatnia się, ujędrnia i powiększa punkt G. Dzięki wysokiej skuteczności i precyzji lasera cały zabieg trwa niespełna 30 minut, a kobieta już po 4 godzinach od momentu zamknięcia zabiegu może opuścić szpital i w pełni cieszyć się życiem seksualnym.

Niestety zabieg ten jest nietrwały. Metoda laserowa wystarcza na około 4 miesiące, następnie trzeba ponownie poddać się zabiegowi. Jednak z racji tego, iż jest to metoda komfortowa, szybka i bezbolesna, powtórzenie nie sprawia kłopotu. Efekt jest tego warty! Kobiety, przeżywające do tej pory jedynie orgazm łechtaczkowy, mogą po tym zabiegu doświadczyć orgazmu waginalnego. Te panie, które przeżywały już waginalny, mogą go spotęgować. Niestety te, które nie przeżywają żadnego orgazmu, mają małe szanse na doświadczenie go po tym zabiegu. Zabieg taki czasem może także pomóc kobietom, cierpiącym na stresowe nietrzymanie moczu lub tym, które mają słabe mięśnie cewki moczowej.

Dodaj komentarz