Laserowe modelowanie warg sromowych większych

Laserowe modelowanie warg sromowych większych

Wargi sromowe większe otaczają wargi sromowe mniejsze, łechtaczkę, ujście cewki moczowej i pochwy. Ich kształt jest bardzo ważny dla całego wyglądu zewnętrznych narządów płciowych. Dzięki współczesnej ginekologii możemy kobiety mogą poprawić wygląd warg sromowych i dzięki temu pozbyć się kompleksów i nabrać pewności siebie. W zależności od naszej potrzeby wargi sromowe większe możemy uwydatnić bądź zredukować.

Wargi sromowe większe to dwa duże parzyste fałdy skóry owłosionej, zawierające dodatkowo dużą ilość tkanki tłuszczowej. U góry łączą się, tworząc tzw. spoidło warg przednich, poniżej którego leży łechtaczka. Od tyłu łączą się w miejscu zwanym spoidłem tylnym. Rozwojowo odpowiadają mosznie u mężczyzn. Wargi większe chronią wargi mniejsze oraz przedsionek pochwy przed czynnikami fizycznymi, chemicznymi oraz mechanicznymi. Zapewniają one stałą temperaturę i wilgotność w głębiej położonych drogach płciowych. Podczas kopulacji pełnią rolę stabilizującą.

Modelowanie warg sromowych większych 2

Wiele kobiet uważa, że posiada za małe lub zbyt duże wargi sromowe większe. Może być to związane z szybką utratą lub przyrostem wagi. Zabieg w zależności od problemu polega na uwydatnieniu, redukcji lub skorygowaniu kształtu warg sromowych. Czasem także dla poprawy ogólnego efektu stosuje się usunięcie tkanki tłuszczowej ze wzgórka łonowego.

W przypadku atrofii uwydatnienie warg sromowych większych jest zabiegiem koniecznym, ponieważ skóra wraz z wiekiem traci swoją elastyczność. Nieelastyczna skóra może być także wynikiem dużych amplitud wagi ciała. Wargi sromowe większe zwisają nieestetycznie i powodują poczucie wstydu u kobiet. Dzięki zabiegowi laserowemu wargi stają się bardziej elastyczne i sztywniejsze przez co nie zwisają koło warg sromowych mniejszych.

W przypadku zaawansowanej atrofii warg sromowych większych możliwe jest możliwe jest także usunięcie nadmiaru skóry w tej okolicy. Metoda laserowa ujędrnia atroficzne wargi sromowe większe dzięki czemu poprawia się wygląd całej kobiecej strefy intymnej.

Zredukowanie warg sromowych większych odbywa się poprzez usunięcie z nich tkanki tłuszczowej. Dzięki temu można w odpowiedni sposób wymodelować fałdy skóry.

Modelowanie warg sromowych większych laserem jest zabiegiem mało inwazyjnym i całkowicie bezpiecznym. Wiele kobiet dzięki niemu staje się bardziej atrakcyjnymi. Ubranie się w strój kąpielowym czy zbliżenie z partnerem przestaje być krępujące. Już kilkanaście dni po zabiegu można wrócić do aktywności seksualnej.

Dodaj komentarz