Laserowe modelowanie warg sromowych większych

Laserowe modelowanie warg sromowych większych

Wargi sromowe większe otaczają wargi sromowe mniejsze, łechtaczkę, ujście cewki moczowej i pochwy. Ich kształt jest bardzo ważny dla całego wyglądu zewnętrznych narządów płciowych. Dzięki współczesnej ginekologii możemy kobiety mogą poprawić wygląd warg sromowych i dzięki temu pozbyć się kompleksów i nabrać pewności siebie. W zależności od naszej potrzeby wargi sromowe większe możemy uwydatnić bądź zredukować.

Wargi sromowe większe to dwa duże parzyste fałdy skóry owłosionej, zawierające dodatkowo dużą ilość tkanki tłuszczowej. U góry łączą się, tworząc tzw. spoidło warg przednich, poniżej którego leży łechtaczka. Od tyłu łączą się w miejscu zwanym spoidłem tylnym. Rozwojowo odpowiadają mosznie u mężczyzn. Wargi większe chronią wargi mniejsze oraz przedsionek pochwy przed czynnikami fizycznymi, chemicznymi oraz mechanicznymi. Zapewniają one stałą temperaturę i wilgotność w głębiej położonych drogach płciowych. Podczas kopulacji pełnią rolę stabilizującą.

Modelowanie warg sromowych większych 2

Wiele kobiet uważa, że posiada za małe lub zbyt duże wargi sromowe większe. Może być to związane z szybką utratą lub przyrostem wagi. Zabieg w zależności od problemu polega na uwydatnieniu, redukcji lub skorygowaniu kształtu warg sromowych. Czasem także dla poprawy ogólnego efektu stosuje się usunięcie tkanki tłuszczowej ze wzgórka łonowego.

W przypadku atrofii uwydatnienie warg sromowych większych jest zabiegiem koniecznym, ponieważ skóra wraz z wiekiem traci swoją elastyczność. Nieelastyczna skóra może być także wynikiem dużych amplitud wagi ciała. Wargi sromowe większe zwisają nieestetycznie i powodują poczucie wstydu u kobiet. Dzięki zabiegowi laserowemu wargi stają się bardziej elastyczne i sztywniejsze przez co nie zwisają koło warg sromowych mniejszych.

W przypadku zaawansowanej atrofii warg sromowych większych możliwe jest możliwe jest także usunięcie nadmiaru skóry w tej okolicy. Metoda laserowa ujędrnia atroficzne wargi sromowe większe dzięki czemu poprawia się wygląd całej kobiecej strefy intymnej.

Zredukowanie warg sromowych większych odbywa się poprzez usunięcie z nich tkanki tłuszczowej. Dzięki temu można w odpowiedni sposób wymodelować fałdy skóry.

Modelowanie warg sromowych większych laserem jest zabiegiem mało inwazyjnym i całkowicie bezpiecznym. Wiele kobiet dzięki niemu staje się bardziej atrakcyjnymi. Ubranie się w strój kąpielowym czy zbliżenie z partnerem przestaje być krępujące. Już kilkanaście dni po zabiegu można wrócić do aktywności seksualnej.

Tagi

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Zaloguj się Laserowe Zabiegi

Dane konta zostaną potwierdzone drogą mailową.

Zresetuj swoje hasło