Laserowe modelowanie kształtu brwi

Laserowe modelowanie kształtu brwi

Laserowe usuwanie brwi jest coraz bardziej popularnym zabiegiem. Dokonuje się go za pomocą specjalnego depilatora laserowego. Do depilacji brwi najlepsze są te urządzenia, które usuwają wyłącznie pojedyncze włoski. Bardzo ważny jest fakt, iż taka depilacja może być trwała. Należy więc bardzo uważać na specjalistę, który wykonuje zabieg, ponieważ może on nas oszpecić.

Brwi są bardzo ważnym elementem naszej twarzy. Mogą podkreślać naszą urodę, ale mogą także być powodem kompleksów jeśli np. są zbyt krzaczaste lub zrośnięte. W bardzo wielu przypadkach kształt brwi nie jest idealny i kobiety decydują się na ich korektę.

Do zabiegu warto jest się przygotować. Należy obrać kształt jaki mają mieć po zabiegu brwi. Jednak czasem wymagania kobiet są zbyt duże i nie są możliwe do spełnienia. W naturę nie można za bardzo ingerować. Zbyt drastyczna korekta brwi może mieć swoje konsekwencje w zmianie owalu twarzy. Do określenia kształtu trzeba podejść bardzo profesjonalnie, ponieważ drobny szczegół może sprawić, że będziemy wyglądali komicznie. Nasza wyobraźnia jest niestety ograniczona poprzez kilka reguł. Właściwie wyregulowane brwi powinny zaczynać się na linii skrzydełka oka, a kończyć przy zewnętrznym kąciku oka.

Modelowanie kształtu brwi 2

Zabieg ten cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ ciągłe odrastanie i modelowanie brwi jest dla wielu kobiet uciążliwe. Należy jednak pamiętać, że moda na kształt brwi się zmienia. Cena zabiegu to ok. 250 zł.

Dodaj komentarz