Depilacja laserowa pleców, klatki piersiowej i pośladków

Depilacja laserowa pleców

Wielu panów skarży się na niemiłe dla kobiecego wzroku włoski na plecach, klatce piersiowej i pośladkach. Zdesperowani, poszukują odpowiedniej metody, która mogłaby raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia. Zwykła maszynka czy wosk mogą zapewnić jedynie chwilowe zadowolenie. Poza tym odrastające włoski wrastają w skórę i powodują zapalenie mieszka włosowego. Depilacja laserowa pleców – dzięki niej można definitywnie pozbyć się zbędnego owłosienia.

Depilacja pleców trwa około 60 minut. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ale wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta. Lekkie kłucie mogą odczuwać pacjenci o słabo rozwiniętej tkance podskórnej. Aby efekt był satysfakcjonujący, należy wykonać kilka zabiegów. Kolejne sesje mają miejsce w odstępach 6-8 tygodniowych.

Do epilacji trzeba się odpowiednio przygotować. Należy pamiętać o dokładnym zgoleniu włosków z miejsc przeznaczonych do depilacji. Szczególnie dotyczy to panów, którzy chcą się pozbyć owłosienia występującego na klatce piersiowej. Usunięcie ich w salonie kosmetycznym znacznie wydłuża cały proces.

Laserowa depilacja pośladków jest absolutnie bezbolesna. Czas zabiegu zamyka się w czasie od 45 minut do godziny. Wystarczy poddać się 3-4 sesjom w odstępach 4-6 tygodniowych, by cieszyć się idealnie gładką skórą pośladków.

Depilacja staje się coraz popularniejsza wśród mężczyzn. Wielu panów ceni ją za trwałe efekty. Dzięki depilacji laserowej każdy mężczyzna może poczuć się doskonale we własnym ciele. Depilacja laserowa pleców, klatki piersiowej i pośladków może uprzyjemnić życie nie tylko mężczyznom, ale i kobietom, które są zwolenniczkami gładkiego męskiego ciała.

Dodaj komentarz