Depilacja laserowa pach

Depilacja laserowa pach czy inne metody?

Depilacja pach należy do kanonu codziennej pielęgnacji skóry praktycznie każdej kobiety. Owłosienie pod pachami wygląda nieestetycznie i wywołuje złe wrażenie. Niestety, bardzo często po depilacji tej części ciała odczuwamy swędzenie i pieczenie, a do tego skóra w tych miejscach robi się czerwona i nabiera niezdrowego wyglądu. Skutki uboczne codziennej depilacji są więc przyczyną dość sporego dyskomfortu. Oczywiście znamy wiele metod m. in. depilacja laserowa pach, które pomagają na dłużej pozbyć się zbędnego owłosienia, jednak nie na zawsze…

Dlaczego warto depilować skórę pod pachami?

  • włosy są siedliskiem różnego rodzaju bakterii
  • włosy wspomagają wydzielanie brzydkiego zapachu
  • włosy pod pachami wyglądają nieestetycznie

Jedną z lepszych metod depilacji pach jest depilacja woskiem. Ze względu na długotrwałe działanie, metoda ta cieszy się dużym zainteresowaniem. Chociaż efekty zabiegu są bardzo satysfakcjonujące, to mimo wszystko rozwiązanie to ma tyle samo plusów, co minusów. Szczególnie, jeśli chodzi o przeciwwskazania do jej wykonania, ponieważ istnieje cały szereg chorób, które nie tolerują wosku, np. cukrzyca.

Niektóre z pań decydują się na depilację pach depilatorem elektrycznym. Oprócz ogromnego bólu, który towarzyszy tej czynności, może być ona przyczyną ostrego zapalenia mieszka włosowego.

Najszybciej depiluje się pachy zwykłą maszynką do golenia, jednak czynność tę musimy powtarzać praktycznie codziennie. Zgolone włoski odrastają z coraz większą siłą i stają się coraz grubsze. Poza tym częste golenie tą metodą podrażnia i uszkadza strukturę skóry.

Na szczęście dzięki nowoczesnej technologii wachlarz metod usuwania zbędnego owłosienia wzbogacił się o innowacyjną możliwość pozbycia się włosków już na zawsze, choć bezinwazyjnie. Tak rewelacyjne rezultaty można osiągnąć tylko dzięki zastosowaniu lasera.

Depilacja laserowa pach staje się coraz popularniejszym sposobem pozbycia się niechcianego owłosienia. Co prawda wymaga dość sporej cierpliwości, ponieważ to dość bolesny zabieg, ale dla tak wspaniałego rezultatu warto się poświęcić. Zadowalający efekt można osiągnąć już po 6 sesjach, które odbywają się w odstępach 4-5 tygodniowych.

Dodaj komentarz