Depilacja laserowa nóg

Depilacja laserowa nóg

Gładka i zadbana skóra nóg od zawsze była symbolem piękna i elegancji. Mimo że codzienna depilacja zajmuje mnóstwo czasu, miliony włosków wciąż odrastają, tworząc nieestetycznie wyglądającą powłokę. Ciągle zastanawiamy się, jak trwale pozbyć się problemu. Depilacja maszynką elektryczną jest bolesna i może powodować zapalenie mieszka włosowego. Usuwanie zbędnego owłosienia woskiem może podrażniać skórę, a wykonane go w gabinecie kosmetycznym wiąże się z dość dużymi kosztami. Pomijając już tradycyjną depilację maszynką do golenia, która musi być powtarzana praktycznie codziennie, a ogolone w ten sposób włoski stają się coraz ciemniejsze i grubsze. Wymienione metody pomagają zwalczyć problem tylko na jakiś czas… ale na pewno nie na stałe.  Na szczęście medycyna estetyczna wyszła naprzeciw potrzebom zdesperowanych kobiet – depilacja laserowa nóg pozwala trwale pozbyć się niechcianego owłosienia.

Gładkie nogi są przede wszystkim marzeniem kobiet. Szczególnie latem, kiedy chętniej je eksponujemy. Na włoski na nogach (a także innych części ciała) głównie narzekają brunetki, ale kobiety o jasnej karnacji przez codzienną depilację również skarżą się na coraz ciemniejsze i grubsze włoski. Depilacja jest obecnie jedyną nieinwazyjną i skuteczną metodą usuwania zbędnego owłosienia. Pozwala poczuć się komfortowo i elegancko, a w dodatku gwarantuje trwałe pozbycie się tego uciążliwego problemu.

Zabieg laserowej depilacji nóg trwa zazwyczaj około dwóch godzin. Sesja może okazać się absolutnie bezbolesna, ale wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji pacjenta. Chociaż czynność należy kilkakrotnie powtarzać w odstępach 4-8 tygodniowych, to i tak wynikające z niego zadowolenie jest warte tego niewielkiego poświęcenia.

Depilacja nóg jest gwarancją trwałego i satysfakcjonującego efektu. Dzięki niej kremy, pianki, żele i depilatory odchodzą już do lamusa. Zniszczone przez światło lasera włoski już nigdy nie odrosną, a gładka i zadbana skóra nóg stanie się wiernym towarzyszem Twojego życia.

Dodaj komentarz