Depilacja laserowa górnej wargi

Depilacja laserowa górnej wargi

Owłosienie występujące na twarzy jest przyczyną kompleksów wielu pań.  To właśnie przez niechciane włoski kobiety czują się nieatrakcyjnie. W związku z tym za wszelką cenę próbują się ich pozbyć. Ale nie tylko panie narzekają na uciążliwe owłosienie twarzy. Ostatnio zaczęło ono przeszkadzać również mężczyznom. Nowoczesna technologia wyszła naprzeciw zarówno jednym jak i drugim i dała szansę pozbycia się niechcianych włosków bezpowrotnie. Depilacja laserowa górnej wargi to innowacyjne zastosowanie lasera.

Kobietom szczególnie przeszkadza owłosienie występujące w okolicach ust. Chociaż zazwyczaj ma ono postać delikatnego meszku, to i tak jest dość widoczny. Niemało powodów do narzekań mają w tym przypadku brunetki. Występujące na całym ciele grube i ciemne owłosienie nie ominęło również skóry twarzy. Widoczny, mający niekiedy postać męskiego zarostu wąsik często jest również skutkiem zaburzeń gospodarki hormonalnej kobiety (szczególnie w okresie menopauzalnym).

Usuwanie zbędnego owłosienia z okolicy twarzy metodą mechaniczną lub chemiczną niestety nie przynosi zadowalających i trwałych rezultatów. Dodatkowo każda tego typu depilacja sprawia, że odrastające włoski stają się coraz grubsze i bardziej widoczne. Dlatego idealnym rozwiązaniem problemów związanych z owłosieniem twarzy jest zastosowanie depilacji laserowej.

Dzięki depilacji nie trzeba się martwić, że niechciane owłosienie kiedyś  znowu się pojawi. Wystarczą 3-4 sesje, aby pozbyć się wąsika już na zawsze. Zabieg jest niemalże bezbolesny i nie zajmuje dużo czasu.

Do gabinetów medycyny estetycznej coraz chętniej zaglądają mężczyźni. Ich problemem jest notorycznie powracający zarost górnej wargi. Codzienne golenie staje się przyczyną podrażnień skóry twarzy oraz pojawiania się nieestetycznie wyglądających strupków. W związku z tym również panom polecana jest depilacja laserowa górnej wargi, która daje możliwość definitywnego pożegnania się z odrastającym zarostem.

4 komentarze

 1. WItam,
  Interesuje mnie laserowa depilacja brody. Wczesniej już robilam te zabiegi, ale niestety od nowa włosy zaczęły wyrastać. W jakieś cenie jest jeden zabieg? Z tego co wiem, nie mozna sie opalac po zabiegu. A u Państwa w opisie wygląda, że można.
  Pozdrawiam
  Agnieszka

  1. Witamy serdecznie!

   Jeśli dokonywała Pani zabiegu laserem IPL to nic dziwnego, że włosy zaczęły odrastać. Laser IPL nie usuwa włosów, a jedynie „usypia” je w mieszku na jakiś czas, po którym budzą się i zaczynają ponownie rosnąć. Gwarancją pozbycia się owłosienia jest zastosowanie lasera LightSheer. Inną sprawą jest to, że niektóre kobiety cierpią na tyle silne zmiany hormonalne, że włos nawet usunięty wyrasta ponownie, niekoniecznie w tym samym miejscu. Wtedy oprócz depilacji laserowej powinno się zasięgnąć opinii lekarza odnośnie kuracji hormonalnej.
   Koszt wydepilowania kobiecej brody waha się ok. 200 zł za jeden zabieg – przy czym trzeba wykonać ich 3-4, aby wszystkie włosy zostały usunięte.
   Jeśli chodzi o zakaz opalania się, to wszystkie przeciwwskazania do zabiegu i postępowanie już po dokładnie opisaliśmy w tych artykułach:
   1. http://laserowezabiegi.pl/przeciwwskazania-depilacji-laserowej/
   2. http://laserowezabiegi.pl/depilacja-laserowa/zalecenia/

   Pozdrawiamy,
   Załoga laserowezabiegi.pl

 2. witam,
  A jeśli nigdy nie wyrywałam włosków nad górną wargą? one są dość jasne, ale wolałabym się ich pozbyć. Czytałam, że depilacja laserowa przynosi efekty, gdy włoski są sztywne i czarne.
  A może łatwiej pozbyć się właśnie tych jasnych? dziekuje za odp, pozdrawiam

Dodaj komentarz