Odsysanie tłuszczu ze wzgórka Wenery

Ćwiczenia, stosowanie diety i wszelkie inne przedsięwzięcia, które mają nam pomóc w odzyskaniu dobrej formy, po tym, jak już niestety przybyło nam tu i ówdzie, działają prawie na wszystkie części ciała. Prawie, gdyż są miejsca które bardzo ciężko „wyrobić”. Do takich miejsc należy wzgórek łonowy lub inaczej wzgórek Wenery.

Wzgórek łonowy u kobiet to wyniosłość składająca się z tkanki tłuszczowej. Mieści się nad spojeniem łonowym, a jego dolny wierzchołek łączy się z wargami sromowymi większymi. W okresie dojrzewania pokrywa się włosami łonowymi. Często po liposukcji brzucha bądź też szybkiej utracie wagi, jest to jedno z niewielu miejsc, gdzie znajdują się jeszcze tłuszcz. Mimo, że miejsce to należy do sfery intymnej i na co dzień nie ogląda światła dziennego, wiele pań marzących o tym by wyglądać seksownie w sypialni, stara się pozbyć tłuszczu właśnie z tej części cała. Na szczęście teraz, można pozbyć się tłuszczu z tego miejsca w dużo łatwiejszy sposób, mianowicie przy użyciu lasera, można dokonać laserowej liposukcji wzgórka łonowego.

Przebieg zabiegu

Pod skórę wprowadza się dren w okolicy pachwin – aby ukryć ewentualne blizny. Przez ów dren przeprowadza się promień lasera, który trafia bezpośrednio do tkanki tłuszczowej. Tłuszcz ulega rozpuszczeniu zamieniając się w substancję o emulsyjnej konsystencji, co ułatwia przeprowadzenie procesu odprowadzenia tłuszczu. Światło lasera jest o tyle bezpieczne, że bez trudu odnajduje komórki tłuszczu nie uszkadzając przy tym innych tkanek.

Jest to dosyć prosty a dodatkowo skuteczny proces odtłuszczania, szczególnie w przypadku właśnie tej partii ciała.

Author: Żaneta

Share This Post On
468 ad